Boztorgai

Mezinárodní soutěž dětského umění „BOZTORGAI“, Kazachstán

Organizační výbor mezinárodní soutěže dětských zpěváků „BOZTORGAI“ je potěšena pozvat mladé zpěváky, hudebníky , modely , tanečníky a být součástí soutěže.

Organizátoři soutěže jsou Ministerstvo kultury a informací v RK , Almaty správy města (Akimat) , a veřejná nadace “ Mezinárodní soutěž dětského umění „BOZTORGAI“.

Soutěž , se koná v následujících žánrech a věkových katagorií :

Zpěv, choreografie , folklór a dětská móda Věkové kategorie :

1. Zpěv, folklór – do 10 let,  11-13 , 14. – 18. let
2. Choreografie – do 10 let, 11-13 let , 14. – 18. let ( soubory ne více než 25 osob)
3. Dětská móda – do 13 let, 14 -18 let ( soubory ne více než 25 osob)

Repertoár účastníků se může skládat z vokálně – instrumentální skladby, vokální – choreografických skladeb s doprovodem jakéhokoli orchestru, instrumentální soubor, nebo vlastní doprovod v jakémkoli jazyce. Uspořádání musí být provedeno v profesionálním studiu s profesionálními hudebníky. Instrumentál zvukový záznam ( -1 ) musí být nahráván s vysokou kvalitou na mini disku, DAT kazety, nebo na CD-ROM v systému snížení hluku „Dolby – S“. Zpívání s plus zvukového záznamu je zakázáno v soutěži. 2 (dvě) Soutěžní skladby jsou nutností. Pro účastníky v nominaci „choreografie“ (pro Kazachstán), kazašské tanec jsou nutností.

Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.