skupina s vlajkou

Baltic Super Star v Petrohradě 2016, Rusko

Pátý ročník mezinárodního pěveckého festivalu Baltik Super Star zná své vítěze. Probíhal od 20 dubna do 25 dubna 2016 v krásním městě Petrohrad, Rusko. Za naši republiku soutěžila Hana Pekhart, která po dvojném prvním a třetím místě skončila na místě čtvrtém a dokonce obdržela nominaci Anděla Naděje na rok 2016 za  projekt roku. Do semifinálových kol se z 27 přihlášených zpěváků, probojovalo 11. Porota byla 6 členná a vítězství celkové putovalo do Běloruska – Alexandře Stolářové, která přislíbila svoji účast na našem festivale Diamonds Voice 2016, v Praze.

V gala koncertě pak zazpíval národní umělec Uzbekistánu Mansur Tašmatov a finalistka Eurovize 2010 z Moldávie,výborná Alia Tira.

Alexandras Stojlarevá - BěloruskofinalistéfontányHanka - autorskáMuradpalácpohled na zámek od fontánporota ještě jednouSabina Tureunová - Uzbekistánskupina s vlajkouTaisa- RFVeronika UAzámek v Peterhofu
Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.