photo

Hanna Pekhart

Chystá debutové album

Hanna Pekhart v kostce

Mladá interpretka, která nyní připravuje své debutové album, je čerstvým přírůstkem na české hudební scéně. Její hudba je mladistvá a moderní, inspirována současýi hudebními trendy popmusic. Ve svém vystoupení zahrnuje známé písně světových umělců (Britney Spears, Taylor Swift, Ellie Goulding, …) a písně z vlastního repertoáru. Její show je doplěá i o taečí choreografie. Hanna Pekhart se dostala do popředí díky spolupráci se Sámerem Issou. Otextovala a podílela se a jeho připravovaé alu a společě nazpívali několik duetů. V dubnu tohoto roku reprezetovala Českou repuliku a eziárodí pěveké festivalu „Baltic Superstar“ v Petrohradě, kde osadila čtvrté ísto a yla oiováa i a cenu „Aděl aděje“ za projekt roku se svou úspěšou skladou „It´s Your Time“.   Koncem roku 2016 plánuje Hanna vydání svého alba, pod produkcí rakouského producenta Ericha Krammera, a čeká ji koncertováí a české séě a i několik zahraičích projektů a festivalů.

NABÍDKA VYSTOUPENÍ
Nabízíme show / vystoupení pro klubovou scénu, společeské večery, firemní akce atd. v různých variantách, ale lze i zcela na klíč dle požadavků Vaší akce.
HANNA PEKHART 20 min vystoupení …. 10 000,- Kč / lze i jen několik písní ; dle požadavků a charakteru akce
HANNA PEKHART + TANEČNICE 20 min vystoupení …. 15 000,- Kč
TANEČNÍ SHOW – skupina ICONIC pod vedením MARTINY PANOCHOVÉ (twerk, street dance, baletka …) 2 taečice – 5 000,- Kč 3 taečice – 7 500,- Kč 4 taečice – 10 000,- Kč
Dle Vašich požadavků ůžee nabídnout vystoupení i růzých dalších uělců (housle, saxofon…), taečí show, DJ´s apod.

www.hannapekhart.cz

www.hannapekhart.com

Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.