MEZINÁRODNÍ FESTIVAL MLADÝCH TALENTŮ «Hvězdička» Ukrajina

Státní rádio Ukrajiny v Oděse , filharmonie a dětské hudební televizní show „Hvězdička“ Vás zvou k účasti na XXIV Mezinárodním televizním festivalu mládí „hvězdička“ , talenty od 1 do 3 června 2018 do Oděsy. Pro nerezidenty UA, příjezd 31. května odjezdu – 4. června dle přání.

V televizní  účasti mladých talentů ve věku do 20 let v kategorii „tanec“, „vokál“ a „akademický vokál“ (sólo a soubory), „Folklór“ (sólo a soubory), „Instrumentální“, „Hudební divadlo“ .

V nominacích „varietní vokál“, “ akademický vokál“, „folklór“ se zpěváci účastní v následujících kategorií: I. Do 7 let; II. 8-10 let; III 11-14 let; IV 15-17; V 18 -20 letech. Předvedou jeden produkt jakéhokoli žánru:   jazz, klasika, lidová píseň atd. Doba trvání – do 4 minuty.

V kategorii „Tanec“ se taneční skupiny a sólisté účastní následujících směrů: lidový tanec, klasický tanec, moderní choreografie.

Věkové kategorie: mladší skupina do 10 let, střední skupina – 11-14 let, seniorská skupina – 15-20 let. Délka jednoho tance je až 4 minuty.

Účastníci kategorie „Second Breath“ jsou bez omezení věku.

V nominaci „instrumentální muzika“ se provádí jedna skladba (klasika, jazz). V nominaci „Hudební divadlo“ číslo z představení (hudební) trvá do 5 minut.

Účastníci soutěže potřebují kvalitní fonogramy. Je žádoucí mít zvukový záznam „+1″ (hlas s doprovodem) pro televizi a rádio.

Je možné provést několik čísel v koordinaci s organizačním výborem.

Všichni účastníci soutěže obdrží diplomy, držitele prvních cen – diplomy a sošky. Porota uděluje v nominacích Grand Prix (cenné ceny).

Účastníkům se zašle koncertní videoklip (po instalaci) s umístěním na internetu a na televizních kanálech Oděsa.

Kalendář soutěže

1.06 Den TV (středa). Telekonference ve všech kategoriích.

2.06 Koncert přátelství. Výlety (na požádání), moře.

3.06 12.00 Gala koncert a odměna ve Velké síni filharmonie (15 Bunina Street). Zkouška v 10:00

 

 

Vstupní poplatek (televizní střelba jedné záležitosti):

Solo – 50 eur

Soubory až 5 osob – 70 eur, od 6 osob – 15 eur na osobu.

Možné provedení několika čísel.

Exkurze a transfer – na vyžádání.

Ubytování účastníků a doprovodných osob na vlastní žádost nebo na předběžné žádosti (žádosti o hotel jsou přijímány do 1. dubna).

Kontaktní telefon mobilního telefonu Viber +38 067 7804614 (Catherine)

http://zvezdochka.edukit.od.ua  www. zvezdochka.katyusha@mail.ru,   skype anncool1                                            tel / fax +38 (048) 784 1573

 

FORMULÁŘ přihlášky

Příjmení, jméno účastníka nebo název týmu

Věk (datum narození sólisty)

Nominace

Adresa, telefon / fax, e-mail

Složení delegace

Vedoucí společnosti

Adresa, telefon / fax, e-mail

Vykonávaný repertoár, časoměr

Žádost o převoz

Ubytování

(nezávislé nebo v hotelu)

Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.