zastupovani

Spolupráce

Mezi naši vášeň patří pomáhát nadějným zpěvákům a kapelám.

Proč si vybrat ke spolupráci nás

Začátky bývají těžké, to ví každý z nás. V showbusinessu je všechno ještě 100x těžší. My nepodáváme jenom pomocnou ruku, ale uděláme všechno, proto abychom vás dostali na vrchol. Dokážeme být oporou nejenom v začátcích, ale budeme po vašem boku po celou vaši kariéru. Získate tak partnera, který vám zajistí prostor pro růst a všechny starosti hodíte za hlavu, protože je budeme řešit za vás.

Za náší prácí nejsou prázdná slova či činy, ale hvězdy české scény. Mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačka Michaela Nosková.

 

Rád bych zahájil spolupráci

Pořád hledáme nové talenty, o které bychom se mohli starat. Chcete patřit mezi úspěšné? Není nic snadnějšího, než nás kontaktovat.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

Spolupracujeme s těmito hvězdami

Hanna Pekhart

Mladá interpretka, která nyní připravuje své debutové album, je čerstvým přírůstkem na české hudební scéně. Její hudba je mladistvá a moderní, inspirována současýi hudebními trendy popmusic. Ve svém vystoupení zahrnuje známé písně světových umělců (Britney Spears, Taylor Swift, Ellie Goulding, …) a písně z vlastního repertoáru. Její show je doplěá i o taečí choreografie. Hanna […]

Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.