VI. Mezinárodní festival populární estrádní písně „Baltik Super Star“ 22.- 27.04.2017 v rámci Mezinárodního festivalu Festivalů „Baltic Extravaganza“

Mezinárodní soutěž populární písně, která se zaměřuje na živé vystoupení mladých umělců, vystoupení souborů a ukázky tvůrčích  projektů, stejně jako vytvoření příjemné, tvůrčí a kamarádské atmosféry   lidí z různých zemí, se uskuteční v období od 19. dubna – 24. dubna 2017 ve městě St Petersburg, Rusko. Během festivalu uděláme výlet do Puškina ( letní sídlo carů ) a Peterhofu ( fontány a zahrady ). Prohlídku centra města Petrohradu.

22.4.2017 – příjezd finalistů, ubytování

23.4.2017 – v 18 hodin losování pořadí finalistů v Domě mládeže. Dopoledne procházka centrem města – Něvský prospekt, Zaječí ostrov, Aurora, Martovo pole,….

24.4.2017 – v 17 hodin 1 a 2 semifinále účastníků festivalu, nákupy a Ermitáž

25.4.2017 – v 09 hod. výlet do Puškina – letní sídlo carů v 18 hodin společný večer účastníků – raut

26.4.2017 – v 09 hod. výlet do Peterhofu – parky s pozlacenými fontánami , v 18 hodin finále  vyhlášení výsledků festivalu

27.4.2017 – odlet domu

Registrační poplatek ve výši 380 € se platí po příletu do hotelu Rassia organizačnímu výboru. Zpáteční letenka se dá pořídit za 6.000,-Kč.

Konkurzní materiály a dokumenty:

  1. a) co kdo napsal o zpěvákovi – tiskové zprávy
  2. b) foto 4-5 kusy. formát jpg
  3. c) fotografické koláže nebo klip z písně, kterou se bude prezentovat
  4. d) 3 Soutěžní skladby: 1) Píseň dle osobního výběru v jazyce země, ze které zpěvák pochází , 2) světový hit, provedený v původním jazyce; 3).vlastní song (psaný speciálně pro účastníka v rodném jazyce). Doba trvání každé z písní by neměla přesáhnout 3,5 (tři a půl minuty). Zvukový záznam musí být zaznamenán v audio formátu (WAV) na CD médiu nebo mini CD.
  5. e) tvůrčí biografie účastníka s kopiemi diplomů (pokud existují) a seznam festivalů a soutěží, na kterých se již zúčastnil
  6. f) kopie pasu soutěžící a jejich doprovodů
  7. g) reklamní materiál plakát a billboard účastníka v elektronické podobě, či vizuály pro písně nebo klipu.

Žádosti jsou přijímány na adrese: v češtině, pro následný překlad do ruštiny: narimodels@volny.cz  ty pak budou přeposlány organizátorovi soutěže.

Ceny:

Velká cena: 1.000,-€, první místo: 500,-€, druhé místo 400,-€, třetí místo: 300,-€ – dospělá kategorie

Upozornění: pobyt v Ruské federaci je na základě obdržení víza. Aby se tak stalo, je potřeba spolu s materiály do soutěže zaslat i kopii cestovního pasu, s platností po návratu ještě 6 měsíců, pak si uzavřít zdravotní pojištění na celou dobu pobytu , dále pak zašlu formulář žádosti o vízum, který si doplníte sami , podepíšete jej a spolu s pasovou fotografií a pasem mi předáte a já nechám za poplatek 1.000 Kč udělat víza všem účastníkům .

Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.