„Arts Eurojurmala“ Lotyšsko, Jurmala 4. – 8.6 2015

Dne 4. -8 června v letovisku města Jurmala, na pobřeží Baltského moře, se bude konat IV Mezinárodní televizní festival:  „Arts Eurojurmala“.

Mladí a talentovaní účastníci z různých zemí zde ukážou  své schopnosti a dovednosti v těchto druzích umění, jako zpěv, choreografie, instrumentální hudbě,   divadlo módy, původní žánru, jemné a foto techniky a krátkých filmů.

Fórum obsahuje soutěže, výstavy, v mistrovských třídách, kulaté stoly, konference a další aktivity, které se budou konat na určených a připravených platformách ve městě Jurmala.

Program předpokládá, Fórum: slavnostní zahájení, soutěže koncerty, filmové projekce, soutěže,  a Grand-finále, výlety Jurmala – vodní zábavní park „Livu Akvaparks“  a odpočinek u moře.

Grand-finále se bude konat v legendární síni „Dzintari“ koncertní síně, kde byla provedena řada populárních televizních show: „hlučný KIVIN“, „Jurmalina“, „nové vlny“ a mnoho dalších.

Fórum je široce prezentováno v hromadných sdělovacích prostředcích. V průběhu fóra  –  fotografie a natáčení videa. Materiály budou umístěny na těchto internetových stránkách: www.youtube.com, www.vk.com и www.facebook.com.

Finále bude v živém vysílání  na webových stránkách www.eurojurmala.com.

Koncert se bude nahrávat pro přenosy na domácích i zahraničních kanálech. To vám dává možnost, že Vás uvidí tisíce televizních diváků a internetových uživatelů  –  všechny různé fóra účastníků a jejich talenty.

Cílů a úkoly tohoto festivalu:

– Vyhledávání a podpora mladých talentů

– Posílení mezinárodních kulturních vztahů

– Výměna zkušeností a zvýšení mistrovství  tím, že účast na mistrovských kurzech vedou pedagogové

– Rozvoj vzdělávací a kulturní turistiky v Lotyšsku, Jurmala

Věk účastníků - 7-25 roky

Nominace a věkové kategorie

Nominace: vokál

Účastníci: sólisté, kolektivy (dua, tria, skupiny, komplety, sbory).

Věkové kategorie pro sólisty: 7-12 rok; 13 až 16 rok; 17 až 25 roky.

Věkové kategorie pro kolektivy: 7 – 14 roky; 15 až 25 roky.

Délka představení: do 4 minut.

Popis: zpěváci a kolektivy zpívají jednu skladbu jakéhokoliv žánru (klasiky, folklór, pop, rock, jazz, country, blues) v moderním uspořádání

Všichni zpěváci zpívají s „živým hlasem“ v doprovodu zvukového záznamu „-1″. Přidání  tanečníků a „živý“ back vocal je vítán.

Kritéria bodování: provedení mistrovství, soulad zvoleného repertoáru televizní show – formát programu, scénický obraz.

Finanční spoluúčast

  1. balíček 230 EUR

Ubytování ve 3 * a 4 * hotelech, se nachází 150 m od moře – 4 noci ,4 snídaně a 4 večeře

Pěší výlet po městě Jurmala

  1. Balíček 180 EUR

Ubytování ve 3 * a 4 * hotelech, se nachází 150 m od moře – 3 noci,3 snídaně a 3 večeře

Pěší výlet po městě Jurmala

* Rozšíření hotel ubytování od 30 EUR

DŮLEŽITÉ!

 je možné objednat i jiné výlety a plánovat různé zábavné programy dle vašeho výběru. Pro pořádání individuální program, je nutné kontaktovat Forum organizačního výboru.

Žádosti jsou přijímány do 01.4.2015

 

PLATBA za účast v jedné nominaci

Sólista / 1 účastník / 50 eur

Kolektivní člen 20 eur

Akreditace na soutěžích pro doprovázející osobu 10 eur

DALŠÍ SLUŽBY pro všechny balíčky:  Přesun Riga – Jurmala – Riga 20 eur, večeře / 1 osoba / 8 eur

Aquapark „Livu Aquapark» ,Pěší výlet po Rize , Exkurze do Rundāle

Organizační výbor pro hotel zahraničních účastníků rezerv, zařídíme transfer a exkurze po celé Riga / Jurmala, jak také bezplatně dělá víza Lotyšsko

Mezi nejvýznamnější akce, které produkují centrum Impresa pořádá od roku 1996, rok jsou: Mezinárodní festival „Morning Star – Jurmala 97″ ve spolupráci s Jurijem Nikolaev (tento festival byl vysílán na centrálním televizních kanálů), Mezinárodní soutěž v Moskvě mladých zpěváků – Jurmala 98 „, Hudební TV projekt – reality show“ Dobrý den, Jurmala „, festivalů Talent Show“ a „Debut“, Mezinárodní hudební festival TV „Amberstar“ a další projekty.

Z 2002 rok středový „intermedia“ spolupracuje s výrobními centry a festivalů v různých zemích: Mezinárodní festival umění „Slavyanskiy Bazar ve Vitebsku“ (Bělorusko), „Vostocnij Bazar“ (Ukrajina), „Canzoni dal Mondo“ (Itálie) a mnoho další. Produce centrum, Impresa „je členem slavného mezinárodní organizace festivalu FIDOF.

 

Forum web-page: www.eurojurmala.com

E-mailová adresa: media@impresa.lv

Telefonní číslo: +371 27009998

Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.