p_25___Dianka_a_Tomas

Profil společnosti

Podívejte se na naší téměr 15-ti letou historii

První krůčky již v roce 2000

Společnost Nari Models byla sice obchodním rejstříkem zaregistrována počátkem roku 2001, ale široké i odborné veřejnosti se představila poprvé 19.12.2000 svojí módní show konanou v netradičním prostředí – v Ekotechnickém muzeu (čistírna odpadních vod) v Praze 6.

Posléze si vytipovala začínajícího návrháře, se kterým spolupracovala další dva roky, než na 19. mezinárodním veletrhu módy Styl Kabo konaném v Brně obdržel titul VÝTVARNÍK SEZÓNY podzim – zima 2002/2003.

Během té doby se společnost s návrháři zúčastňovala různých módních soutěží a pro společnosti konala módní show s předními českými modelkami a vítězkami České Miss. Pro jiné módní akce jsme dodavateli módní kolekce, případně poskytujeme odbornou pomoc.

S naším realizačním týmem jsme schopni uspokojit každého, kdo organizuje společenské večírky, plesy, případně předvádí nový výrobek na trhu a hledá zpestření těchto prestižně společenských akcí krásou modelek a prvotřídními modely a zpěváky.

V neposlední řadě se snažíme dokázat, že v módě hranice neexistovaly nikdy a v této době i východní státy mají v módě co říci. Z těchto důvodů realizujeme soutěž Slovanské módy a krásy konané pod názvem Look of the East každoročně. O této akci se více dozvíte na dalších našich internetových stránkách.

Již delší dobou úspěšně reprezentujeme jednak svojí novou kolekcí Nari Models na významné akci – Melnici módy v Minsku . Koná se každý rok počátkem května a kromě naší kolekce, přivážíme i dvě studentky oděvního návrhářství ze škol ČR a SR.

Každoročně se úspěšně účastníme megafestivalu Slovanské písně v Bělorusku, kam přivážíme přední zpěváky nejen z ČR.
Soutěže ve zpěvu se účastníme i v Lotyšsku – festival Amberstar.

V neposlední řadě se účastníme i na zajímavém projektu – Východní festival písně na Krymu, kde jednatel zasedá v porotě a kde pokaždé dobře reprezentují agenturou Nari Models vybraní zpěváci nejen z ČR, svoji vlast.

Žijeme charitou

Rádi realizujeme charitativní projekty na pomoc dětským domovům a domovům seniorů ČR – projekt MOSTY.

Každoročně realizujeme od 26.11. do 02.12. mezinárodní pěvecký festival Diamonds Voice, kde zpěváci v kategorii dospělé a dětské z různých zemí světa soutěží s písní v rodném jazyce a písní světový hit nejen o své prvenství v této soutěži, ale napomáhají i prevenci a boji proti AIDS v rámci svých vystoupení. Finále spojené s Gala koncertem pod názvem Červená stužka a My, se realizuje vždy v předvečer Světového dne boje proti AIDS v kapli Betlémské (https://www.google.cz/search?q=kaple+betl%C3%A9msk%C3%A1&rlz=1C2OPRB_enCZ582CZ582&tbm=isch&tbo=u&source=univ ) kde dobrovolné vstupné je během večera předáno řediteli o.s. Red Ribbon, panu Miroslavu Hlavatému.

V soutěži Tvář roku ČR – uvádíme do programu talentované děti z dětských domovů v kategorii zpěv a tanec.

Budeme rádi použijete-li naše služby, zúčastníte-li se našich charitativních projektů a soutěží. Poradíte-li radou či stanete-li se našimi partnery nad těmito projekty.

 

Slovo na závěr

Věřím, že s námi navážete brzo spojení a požádáte nás o zpestření Vašich akcí. S přáním všeho dobrého, za realizační tým, Vám přeje jednatel společnosti. Ing. Josef Čermák

Josef Čermák

Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.