genny-ciatti

Genny Ciatti

Zpěvačka s italsko-českým původem

Genny Ciatti v kostce

Narodila jsem se 10.4.1992 v Opavě, Česká republika. Po otci jsem italského původu, po matce českého. Do svých  tří let jsem žila v jižní  Itálii. Pak jsme se přestěhovali zpět do České republiky, kde bydlím do dnes. Navštěvovala jsem české školy, ale mluvím plynulou italštinou, která je mým druhým mateřským jazykem. Mluvím také dobře německy a anglicky a mám základy ruštiny.

 

ZŠ Edvarda Beneše v Opavě  – první až druhá třída

ZŠ Ilji Hurníka v Opavě -třetí až devátá třída s hudeb. zaměřením, zpěv, flétna, hudební nauka

–  sbor CVRČCI, DOMINO –  koncerty, festivaly a soutěže v ČR i celé Evropě

se sborem vydáno několik CD různých žánrů a různých jazyků

ZUŠ Václava Kálíka v Opavě – hra na housle, hoboj, klavír a sólový zpěv

ZUŠ Hradec nad/Moravicí – sólový zpěv, hl. zpěvačka Tanečního orchestru

Škola popového zpěvu M. Mrázové v Olomouci – popový zpěv, muzikál

– navštěvovala jsem 2 roky

 

2007/2011 – studium na VOŠ a HŠ v Opavě – obor Management cest. ruchu zakončen maturitní zkouškou

2011/2012 – Jazyková škola LINGUA SANDY Praha jazyk anglický

2012 – úspěšně složila talentové a přijímací zkoušky a na základě rozdílových zkoušek nastoupila v září přímo do II. ročníku Státní Pražské Konzervatoře- obor Popový zpěv.

 

V posledních letech jsem získala několik ocenění v různých pěveckých  soutěžích. Jedním z velkých úspěchů bylo turné se skupinou ABBA Chiquita Revival, jako hlavní zpěvačka na turné v zahraničí. Tuto skupinu jsem doprovázela i při vystoupeních jako vokalistka.

 

Další můj velký úspěch byl v roce 2009. Získala jsem 1. místo v celorepublikové pěvecké soutěži pro ZTP v kategorii 16-99 let. Soutěž pořádá každoročně Rotary Club. Díky této výhře jsem následně účinkovala jako host z ČR v Polském Krakově na velkém mezinárodním  pěveckém festivalu. Tam jsem zazpívala jednu píseň v češtině, ale také duet v polském jazyce.

 

V roce 2009 jsem vyhrála konkurz v Praze a získala tak hlavní roli ve slavném hitmuzikálu  Děti Ráje, kde ztvárňuji 2 role. V první části (80 léta) studentku a v druhé části (současnost) mladou, drsnou, ale zamilovanou pubertální dívku. V tomto muzikálu hraji po boku velmi slavných herců a zpěváků. Muzikál vstupuje v lednu 2013 už do třetí sezóny, a je stále vyprodáno za což jsme velmi rádi.

V roce 2012 jsem získala další velmi zajímavé role v muzikálu:

09 / 2012 – premiéra pohádkového muzikálu „Kapka medu pro Verunku“ – jedna z hl. rolí

10 / 2012 – premiéra muzikál AIDA v HDK – off stage

12 / 2012 – premiéra muzikálu „Cesta kolem sv. za 80 dní“ – hlavní ženská role –(princezna AUDA)

 

Mimo muzikály vstupuji také na mnoha slavnostech, sportovních dnech, na plesích, oslavách měst a také soukromých akcích. Nazpívala jsme několik sólových písní i duetů a již 6 let  nahrávám  znělky a písně pro velmi populární dětské tábory v celé republice. Jsou to tábory H+H, na kterých velmi ráda spolupracuji.

Fotogalerie
Genny CiattiGenny Ciatti
Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.