2961

„Canzoni dal Mondo“ Itálie, Maiori 9.8. – 16.8.2015

Termín 9. srpna 2015 – 16. srpna 2015

Věk soutěžících 16 – 38 let (u skupin a kapel se počítá průměrný věk)

Účastnický poplatek: 320,- EUR

Každý účastník musí zazpívat jednu písničku (ne delší než čtyři minuty) dle vlastního výběru „živě“, základ na CD. Píseň musí být s originální hudbou (rock, taneční nebo pop) a texty (tuto píseň musí mít účastník s sebou na CD – jak základ jen s hudbou, tak celou píseň i se zpěvem), musí být v jazyce země, kterou účastník zastupuje (nebo v angličtině se souhlasem organizátora, a to pouze v případě, že zpěvák nemá ve svém repertoáru písně v jiném jazyce).

Účastník musí být připraven předvést také mezinárodní hit (v jakémkoli jazyce), pokud to bude nutné (zahajovací koncert, představení pro tisk nebo při jiné příležitosti).

Zpěvák musí mít práva (copy-right) na soutěžní píseň. Pořadatel si vyhrazuje právo použít píseň na výrobu CD, které může vydat pro své propagační účely.

Každý stát může mít max. 3 účastníky soutěže.

Ceny a prémie:

 1. místo: Finanční odměna, soška a výroba videoklipu
 2. místo: Počítač, net book nebo tablet
 3. místo: Digitální foto kamera

Všichni finalisté obdrží diplom festivalu, budou uděleny ocenění – cena médií (novinářská a rádio), cena diváků a cena od sponzorů (různé dárky).

Finanční odměna bude uhrazena převodem na bankovní účet po 15 ti dnech od skončení festivalu.

Natáčení videoklipu – termín určí organizátor festivalu po dohodě s vítězem, videoklip musí být natočen v Itálii (ubytování pro zpěváka bude zdarma na všechny dny natáčení).

Jak se přihlásit:

Všichni finalisté, kteří projdou prvním výběrem, musí poslat na email narimodels@volny.cz :

 1. Přihlášku a vlastnoručně podepsanou autorskou smlouvu (souhlas od autorů prezentované písně).
 2. Profesní životopis, 2 současné fotografie, videoklip a plakát (budou použity pro propagační materiály).
 3. MP3 vysoké kvality písně dle vlastního výběru – základ a celou píseň a mezinárodní hit – základ a celou píseň – skladba nesmí překročit 4 minuty.
 4. 2 kopie původních textů v anglickém překladu.
 5. Uhradit účastnický poplatek (hotově, bankovním převodem).

Lhůta pro podání přihlášek, poslání veškerých materiálů a zaplacení účastnického poplatku je 15. května 2015 – Propagační materiály jsou nevratné.

Porota: mezinárodní porota bude vybrána organizačním výborem festivalu. Porotci nehlasují pro soutěžícího ze své země (kromě předsedy poroty).

V ceně vstupního poplatku je zahrnuto:Ubytování a vnitřní doprava (odvoz z/na letiště, vlakové nádraží Neapol – Maiori).

09.srpna –   příjezd, ubytování

10.srpna –  zkoušky jak souborů,tak sólistů

11.srpna –  vystoupení skupin – 1. semifinále

12.srpna – vystoupení sólistů – 1 semifinále

13. srpna – postupujících 10 z každé kategorie – 2 semifinále

14. srpna – finálový večer

15.srpna  – Gala koncert s hosty festivalu a vítězi festivalu

16.srpna  – odjez domu

Další hosté, kteří by chtěli navštívit festival (doprovodné PR-osoby, rodina, přátelé, tanečníci, manažer, atd.) musí zaplatit za stejných podmínek celkem 300,- EUR. Tato částka musí být zaplacena předem do 15. června (v hotovosti nebo bankovním převodem), protože je sezona, organizátor Festivalu musí uhradit ubytování předem. Prosím, informujte nás o počtu hostů v předstihu. Všichni zpěváci a doprovodné osoby budou bydlet v 3 nebo 4 hvězdičkovém hotelu a budou ubytováni v jednolůžkovém / třílůžkovém pokoji.

Pokud máte osobní sponzory vašeho zájezdu do Itálie, pošlete jejich loga, budou uvedeni v propagačních materiálech a publikacích festivalu.

Pořadatel si vyhrazuje:

 1. Výhradní právo na vysílání a umožnění vysílání festivalu dalším subjektům.
 2. Výhradní právo vyrábět a distribuovat všechny druhy záznamů z festivalu (video záznamy, CD, audiokazety, dokumentární filmy a videokazety).
 3. Právo používat a umožnit dalším subjektům, aby použil některý z poskytnutých propagačních materiálů předložených účastníkem.
 4. Mezinárodní hudební festival „Canzoni dal mondo“ nehradí účinkujícím žádný honorář za předvedený umělecký výkon.

Povinnosti účastníků:

 • Do 22. července musí účastník sdělit organizátorovi způsob dopravy, místo a čas příjezdu na Festival. Nesplnění této podmínky je vyloučení z festivalu. V tomto případě má organizátor právo vybrat jiného účastníka.
 • Účastník bude respektovat program festivalu.
 • Všechny festivalové aktivity (gala koncert, tisková konference, atd. …) mají přednost před ostatními činnostmi účastníka.
 • Všechny rozhovory pro tisk (noviny, TV, rádio), budou organizovány přes festivalové tiskové kanceláře, a bude se konat pouze se souhlasem organizace Festivalu.
740762788137729662969297129732978
Chci být zastupován
Spolupráce se zpěváky a s kapelami

Zastupujeme i další hvězdy českého showbussinesu, mezi naše klienty patří producent Jarek Šimek, kapela Pozdní sběr nebo zpěvačku Michaelu Noskovou.